Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

+5
wubb_blade
Stefan_ManUtd
Sorin
Wyhay
Skat™
9 participanți

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de Skat™ Dum Oct 23, 2011 9:54 am

Suntem abia la inceput si deocamdata nu avem o ocupatie anume pe forum decat prezentarea Carierelor si caterinca! Very Happy

Asadar, ce ati dori sa vedeti pe FIFA Univers? In curand vom avea si un site pe care il vom popula cu stiri din gaming, cred! Smile Astept parerile voastre!
Skat™
Skat™
Admin
Admin

Mesaje : 263
Data de inscriere : 22/10/2011
Localizare : România / Iaşi

https://fifaunivers.forum.st/

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de Wyhay Dum Oct 23, 2011 10:17 am

o echipa de editare...........
Wyhay
Wyhay
Manager
Manager

Mesaje : 250
Data de inscriere : 22/10/2011

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de Skat™ Dum Oct 23, 2011 10:17 am

Este greu! Poate in viitor! Smile
Skat™
Skat™
Admin
Admin

Mesaje : 263
Data de inscriere : 22/10/2011
Localizare : România / Iaşi

https://fifaunivers.forum.st/

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de Sorin Lun Oct 24, 2011 8:55 am

Salut.Nu se poate face o sectiune,unde sa postez cariera de Fifa Manager 08? maestru lol!
Sorin
Sorin
Manager
Manager

Mesaje : 136
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 38

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de Skat™ Lun Oct 24, 2011 9:02 am

Dar este! Posteaza la OLD Manager Mode
Skat™
Skat™
Admin
Admin

Mesaje : 263
Data de inscriere : 22/10/2011
Localizare : România / Iaşi

https://fifaunivers.forum.st/

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de Sorin Lun Oct 24, 2011 9:05 am

Skat™️ a scris:Dar este! Posteaza la OLD Manager Mode

Da pot posta cariera de FIFA MANAGER 08 acolo???...o sa postez si una de Fifa 07. romania
Sorin
Sorin
Manager
Manager

Mesaje : 136
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 38

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de Skat™ Lun Oct 24, 2011 9:05 am

Normal ca poti! Wink
Skat™
Skat™
Admin
Admin

Mesaje : 263
Data de inscriere : 22/10/2011
Localizare : România / Iaşi

https://fifaunivers.forum.st/

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de Stefan_ManUtd Lun Oct 24, 2011 10:00 am

E unul as vrea sa vad aici un joc ca si acest joc de pe fifaromania:
http://forum.fifaromania.net/showthread.php?t=18108
Fiecare participant isi alege 23 de jucatori din viata reala, apoi cineva introduce datele in Football Manager si simuleaza meciurile. Va fi ca o liga in care sa participe toti membri forumului. Nu stiu daca m-am exprimat destul de bine, dar mai multe detalii gasiti daca accesati link-ul de mai sus. Poate se gaseste cineva care sa ne ajute cu simularea meciurilor...
Stefan_ManUtd
Stefan_ManUtd
Manager
Manager

Mesaje : 61
Data de inscriere : 24/10/2011
Localizare : Bacau

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de Skat™ Lun Oct 24, 2011 10:03 am

Pai ar trebui sa se ofere cineva sa organizeze si ar trebuie doritori! Vorbeste cu cei care ati jucat pe FIFARO si poate organizati aceeasi competitie si aici!
Skat™
Skat™
Admin
Admin

Mesaje : 263
Data de inscriere : 22/10/2011
Localizare : România / Iaşi

https://fifaunivers.forum.st/

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de Stefan_ManUtd Lun Oct 24, 2011 10:05 am

Cei cu care am jucat nu au mai intrat pe site de ceva vreme...Dar nu e asa greu. Trebuie doar sa se gaseasca cineva care sa simuleze meciurile cu Football Manager.
Stefan_ManUtd
Stefan_ManUtd
Manager
Manager

Mesaje : 61
Data de inscriere : 24/10/2011
Localizare : Bacau

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de wubb_blade Lun Oct 24, 2011 10:28 am

Am jucat si eu acest joc...stiu despre ce este vorba

daca vrei facem si asta doar ca nu pot acuma...va mai dura cateva zile pentru ca acuma lucrez la altceva pentru FifaUnivers
wubb_blade
wubb_blade
Admin
Admin

Mesaje : 347
Data de inscriere : 22/10/2011
Varsta : 34
Localizare : Magurele

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de Sorin Lun Oct 24, 2011 10:35 am

daca se face,ma bag si eu sniper
Sorin
Sorin
Manager
Manager

Mesaje : 136
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 38

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de wubb_blade Lun Oct 24, 2011 10:36 am

Sorin a scris:daca se face,ma bag si eu sniper

Promit ca se va face...numai ca va dura un pic pentru ca in acest nu ma pot acuma

Cel tarziu Luni vom incepe sa jucam:D
wubb_blade
wubb_blade
Admin
Admin

Mesaje : 347
Data de inscriere : 22/10/2011
Varsta : 34
Localizare : Magurele

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de Alecs Lun Oct 24, 2011 12:38 pm

Daca o sa fie si cu site Smile nota 10 baieti Smile
Alecs
Alecs
Manager
Manager

Mesaje : 69
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 32

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de Cr7ver Lun Oct 24, 2011 12:41 pm

O sa vedeti cat de curand !Wink
Cr7ver
Cr7ver
Admin
Admin

Mesaje : 480
Data de inscriere : 21/10/2011
Varsta : 30
Localizare : Spania

https://fifaunivers.forum.st

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de Stefan_ManUtd Mar Oct 25, 2011 3:55 am

Deci sunteti de acord cu jocul propus de mine, nu?
Stefan_ManUtd
Stefan_ManUtd
Manager
Manager

Mesaje : 61
Data de inscriere : 24/10/2011
Localizare : Bacau

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de Skat™ Mar Oct 25, 2011 3:57 am

Normal ca suntem de acord! Dupa cum a spus Cr7ver in curand va fi si la noi pe forum!
Skat™
Skat™
Admin
Admin

Mesaje : 263
Data de inscriere : 22/10/2011
Localizare : România / Iaşi

https://fifaunivers.forum.st/

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de Stefan_ManUtd Mier Oct 26, 2011 9:27 am

Pana la urma cand incepem sa jucam acest joc? Pentru inceput ar trebui sa i se faca un topic si sa se dea drumul la inscrieri...
Stefan_ManUtd
Stefan_ManUtd
Manager
Manager

Mesaje : 61
Data de inscriere : 24/10/2011
Localizare : Bacau

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de wubb_blade Mier Oct 26, 2011 9:29 am

Stefan_ManUtd a scris:Pana la urma cand incepem sa jucam acest joc? Pentru inceput ar trebui sa i se faca un topic si sa se dea drumul la inscrieri...

Din seara asta incep lucrarile la site si forum. Dupa ce terminam vom incepe sa facem tot ce am promis.
wubb_blade
wubb_blade
Admin
Admin

Mesaje : 347
Data de inscriere : 22/10/2011
Varsta : 34
Localizare : Magurele

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de Alecs Mier Oct 26, 2011 9:32 am

wubb_blade a scris:
Stefan_ManUtd a scris:Pana la urma cand incepem sa jucam acest joc? Pentru inceput ar trebui sa i se faca un topic si sa se dea drumul la inscrieri...

Din seara asta incep lucrarile la site si forum. Dupa ce terminam vom incepe sa facem tot ce am promis.

Chiar asta vroiam sa intreb acum Smile) Dar nu mai gaseam topicul cu referire la asta.

Deci sa inteleg ca deja v-ati pus pe treaba? Forumul si site-ul vor fi hostate nu? Sa iasa ceva frumos,bafta baieti Smile. Sa va tineti de treaba. Toate cele bune si multa ,multa bafta. Abia astept sa vad cum e la sfarsit.
Alecs
Alecs
Manager
Manager

Mesaje : 69
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 32

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de RapidGoat Mier Oct 26, 2011 9:45 am

Daca vreti, eu ma ocup de edit team Wink Eu caut foarte repede oameni care ma ajuta, si va fi o producte Fifa Univers Very Happy Am multi prieteni pe mai multe forum-uri, de editat

Si pentru prima data nu facem Liga 1 ; Liga 2 ; Liga 3 Seria Est & Vest si campionatul din Zimbawe ;Wink doar cateva echipe
RapidGoat
RapidGoat
Manager
Manager

Mesaje : 158
Data de inscriere : 24/10/2011
Varsta : 30

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de Skat™ Mier Oct 26, 2011 9:52 am

Deci, sa fie clar: nu facem echipa de editat fiindca nu avem oameni! Nu vreau sa scoatem patch-uri pentru FIfa 08 (parca asa am auzit ca vreti) fiindca nu are rost. Nu devii popular cu patch-uri de genul! Sunt sigur ca nu vom putea face o echipa serioasa, intelegeti ca nu are rost si nu va fi! Nu vrea sa ne facem de ras sau etc. Este FIFA-Infinity care face deja si chiar nu are rost sa facem noi niste porcarii doar sa fim bagati in seama!

Concluzie: FIFA UNIVERS nu este echipa de editat, este doar o comunitate in expansiune a managerilor de FIFA si ATAT!

Acesta este punctul meu de vedere!
Skat™
Skat™
Admin
Admin

Mesaje : 263
Data de inscriere : 22/10/2011
Localizare : România / Iaşi

https://fifaunivers.forum.st/

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de RapidGoat Mier Oct 26, 2011 9:57 am

1: Daca incepem asa, forumul nu va merge mult timp..scuze Skat, dar asta e adevarul. Nu vine toata lumea de a posta, iar multi nu vor posta mult timp.
2: Eu vreau sa fac patch pentru Fifa 12, nu pentru Fifa 08
3: Daca nu vreti Romanian patch, atunci facem altceva..

..Forumul va muri, daca ramane asa..acum suntem 20 - 25 de useri care postez, dar si la fifa romania ati vazut anul trecut ce a fost Neutral deci mai bine facem si noi ceva mini patch - kitpack - facepack ...nu treb. sa facem si noi un patch mare Wink
RapidGoat
RapidGoat
Manager
Manager

Mesaje : 158
Data de inscriere : 24/10/2011
Varsta : 30

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de Skat™ Mier Oct 26, 2011 9:59 am

Daca voi chiar credeti ca faceti un patch de calitate e ok! Nu vreau sa facem patch-uri varza, sau sa nu le finalizam si sa ne facem de ras! Daca vom face "mini-patch" ar fi ok dar trebuie sa fim serios si sa lucram de calitate! Oricum mai e mult pana sa incepem munca la ceva!


PS: Oprim discutiile despre uin patch acum, promit ca in week-end vom veni (staful) cu un topic in care sa lamurim situatia. Sunt doua variante: punem bazele unei echipe si cerem ajutoare sau nu va fi nimic! Smile

Deocamdata trebuie sa ne finalizam site-ul si noul forum (reamintesc, nu pierdem nimic de pe acesta) si apoi vedem ce facem cu editatul.
Skat™
Skat™
Admin
Admin

Mesaje : 263
Data de inscriere : 22/10/2011
Localizare : România / Iaşi

https://fifaunivers.forum.st/

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de wubb_blade Mier Oct 26, 2011 10:03 am

RapidGoat a scris:

deci mai bine facem si noi ceva mini patch - kitpack - facepack ...nu treb. sa facem si noi un patch mare Wink

Daca va fi sa facem ceva de editat va fi pentru fifa 12 , dar asta o sa vedem dupa ce terminam cu site si forum. Stiu ca fara ceva nou nu vom putea atrage foarte multa lume...tocmai de asta vom incerca sa editam si ceva...chiar daca va fi foarte mic.
Skat a spus doar adevarul pentru ca si eu am auzit ceva de fifa08 , si asa a auzit si el.

In concluzie nu are rost sa vorbit acuma de echipa de editat pentru ca mai sunt alte lucruri cu care trebuie sa ne punem la punct.

Cert este ca va exista ceva de editat...chiar daca va fi pe site , ori pe forum sa va expuneti editarile
wubb_blade
wubb_blade
Admin
Admin

Mesaje : 347
Data de inscriere : 22/10/2011
Varsta : 34
Localizare : Magurele

Sus In jos

Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers? Empty Re: Ce ati vrea sa vedeti pe FIFA Univers?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 2 1, 2  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum