Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Windows 8 – poze sfaturi si recomandari

In jos

Windows 8 – poze sfaturi si recomandari Empty Windows 8 – poze sfaturi si recomandari

Mesaj Scris de wubb_blade Dum Oct 23, 2011 7:47 am

Chiar daca ultima varianta de Windows 8 nu este nici pe departe aprope de stadiul de finalizare, se pare ca de aici incolo nu va mai fi foarte mult de munca la partea estetica.

Windows 8 va ramane cel putin vizual la fel ca si in acest moment, eventual cu mici modificari pe ici pe colo insa nu cred ca vor fi foarte importante asa ca pentru a va face o idee am ales sa fac cateva printscreen-uri la cele mai importante ferestre cu care va puteti intalni in viitorul sistem de operare.
Windows 8 Desktop

Windows 8 vine cu un dual Desktop. Cel din poza de mai jos este special creat pentru tablete, pe cand celalalt este oarecum identic cu cel din Windows 7.

Chiar daca marea majoritate a-ti vazut pana in perezent cum arata partea de tableta, am sa postez si eu o poza in care puteti observa faptul ca in partea din dreapta sus aveti utilizatorul cu comenzile aferente acestuia.
Windows 8 – poze sfaturi si recomandari Windows8tabletdesktop50
wubb_blade
wubb_blade
Admin
Admin

Mesaje : 347
Data de inscriere : 22/10/2011
Varsta : 34
Localizare : Magurele

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum