Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Echipele romaneşti în cupele europene

3 participanți

In jos

Echipele romaneşti în cupele europene Empty Echipele romaneşti în cupele europene

Mesaj Scris de Cr7ver Sam Oct 22, 2011 5:04 am

Acesta este un topic pentru toti anii in care Echipele de pe plaiurile mioritice vor ajunge in UEFA Europa League sau UEFA Champions League.
Saptamana asta am pierdut peste tot... Si Otelul, si Steaua, si Vaslui si Rapid au luat-o'n barba!
Mai credeti ca ne vom califica cu vreo echipa mai departe?
Cr7ver
Cr7ver
Admin
Admin

Mesaje : 480
Data de inscriere : 21/10/2011
Varsta : 30
Localizare : Spania

https://fifaunivers.forum.st

Sus In jos

Echipele romaneşti în cupele europene Empty Re: Echipele romaneşti în cupele europene

Mesaj Scris de wubb_blade Sam Oct 22, 2011 6:21 am

sincer nu avem nici o sansa , steaua ar fi singura care ar putea...dar dupa acel 5-0 nu prea mai cred nici in steaua
wubb_blade
wubb_blade
Admin
Admin

Mesaje : 347
Data de inscriere : 22/10/2011
Varsta : 34
Localizare : Magurele

Sus In jos

Echipele romaneşti în cupele europene Empty Re: Echipele romaneşti în cupele europene

Mesaj Scris de Cr7ver Sam Oct 22, 2011 6:28 am

Smile) Ai dreptate! App eu mai credeam si in Vaslui dupa primul rezultat ,dar cu trecerea etapelor din grupa mi-am pierdut si speranta aia! Sad Pacat!
Cr7ver
Cr7ver
Admin
Admin

Mesaje : 480
Data de inscriere : 21/10/2011
Varsta : 30
Localizare : Spania

https://fifaunivers.forum.st

Sus In jos

Echipele romaneşti în cupele europene Empty Re: Echipele romaneşti în cupele europene

Mesaj Scris de raulik07 Sam Oct 22, 2011 11:57 pm

Vasluiul avea sanse mari daca nu era tampitu ala de Wesley..si Steaua..eu inca cred..cum s-a mobilizat cu Napoli si Liverpool o poate face si cu Macabi si Larnaca..da macar sa aiba primu 11 neaccidentat..
raulik07
raulik07
Manager
Manager

Mesaje : 112
Data de inscriere : 22/10/2011

Sus In jos

Echipele romaneşti în cupele europene Empty Re: Echipele romaneşti în cupele europene

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum