Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Anunturi

+4
Skat™
wubb_blade
Wyhay
Cr7ver
8 participanți

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de SaRSaiLĂ Mier Oct 26, 2011 10:40 pm

N-are nimic .. Dacă nu te superi , de unde aţi luat hostul şi domeniul ?Very Happy
SaRSaiLĂ
SaRSaiLĂ
Manager
Manager

Mesaje : 68
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 31
Localizare : Rovinari

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de wubb_blade Mier Oct 26, 2011 10:50 pm

SaRSaiLĂ a scris:N-are nimic .. Dacă nu te superi , de unde aţi luat hostul şi domeniul ?Very Happy

Hostingu si domeniu l-am luat printr-un prieten de are.Mai bine spus el ne gazduieste pe hostingul si domeniu lui. Momentan nu stiu cum se numesc dar ma interesez si va anunt.
wubb_blade
wubb_blade
Admin
Admin

Mesaje : 347
Data de inscriere : 22/10/2011
Varsta : 34
Localizare : Magurele

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de Cr7ver Joi Oct 27, 2011 7:30 am

ANUNT!

Salutare tuturor! Din ce am citit pe aici am inteles ca ati vrea o echipa de editat. Bine, o sa fie o echipa de editat.
Eu ma voi ocupa de Academia FIFAUniverse cand vom termina cu forumul si site-ul!
Poate multi nu ma cunoasteti asa bine, dar eu am editat fifa inca de la sfarsitul seriei FIFA 08. Am fost admin pe fifa-evolution.com si am fost in staff-ul celor de la fifa-infinity, doua dintre cele mai bune site-uri de editat de pe vremea acea! Inafara de astea am mai fost si in staff-ul celor de la fifaediting, fifapro, fifagalaxy... Very Happy
Asa ca voi face o academie unde voi pune niste probe pentru a vedea userii capacitati pentru a intra in staff! Vor fii doua categorii, FIFAUnivers team si FIFAUnivers talent. Cei din FIFAUnivers team vor face patchuri si vor aparea pe site, iar cei din FIFAUnivers talent vor edita din ce in ce mai bine pentru a intra in FIFAUnivers team!Smile

Sper ca ati inteles ce-am vrut sa spun, ma grabesc ca trebuie sa plec si a trebuit sa scriu repede! Bafta tuturor!
Cr7ver
Cr7ver
Admin
Admin

Mesaje : 480
Data de inscriere : 21/10/2011
Varsta : 30
Localizare : Spania

https://fifaunivers.forum.st

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de Skat™ Joi Oct 27, 2011 7:33 am

Sper ca acum e toata lumea multumita! Smile
Skat™
Skat™
Admin
Admin

Mesaje : 263
Data de inscriere : 22/10/2011
Localizare : România / Iaşi

https://fifaunivers.forum.st/

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de wubb_blade Vin Oct 28, 2011 2:48 am

Salut.

Doresc sa va anunt ca ca mi-a fost comunicat de ca Sambata sau tarziu Duminica dimineata site-ul va fi gata si ne putem ocupa de el.
Deci oficial va pot spune ca Luni seara cel tarziu puteti vizita site si forumu.

Acuma am nevoie de voi toti , va rog sa postati aici tot ce doriti sa apara pe forum. Si pentru cei care doresc sa intre in echipa de editat va rog sa vorbiti cu Cr7ver , si daca se poate cat mai repede puteti pentru ca Luni sa fie totu gata....si echipa de editat sa fie cat de cat completa si pe forum sa apara tot ce doriti.


PS : In caz de vom intampina iara probleme , sa nu se tine de cuvantu voi cumpara eu domeniu si gata.
Dar cert este ca Luni puteti intra pe noul site si forum
wubb_blade
wubb_blade
Admin
Admin

Mesaje : 347
Data de inscriere : 22/10/2011
Varsta : 34
Localizare : Magurele

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de SaRSaiLĂ Vin Oct 28, 2011 7:33 am

Dacă aveţi nevoie de ceva la domeniu sau host contactaţi-mă la sarsaila_4ever@yahoo.com ! Vă pot ajuta cu suportul tehnic la instalarea forumului , site-ului , ceva recomandări .. Am experienţă , am căpătat-o organizând campionate online sau diverse site-uri ..
SaRSaiLĂ
SaRSaiLĂ
Manager
Manager

Mesaje : 68
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 31
Localizare : Rovinari

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de Wyhay Vin Oct 28, 2011 10:40 am

Un sistem de reputatii bine pus la punct, adica sa spunem de ce apreciem sau dezapreciem posturile (cum sunt pe fifaromania).mai multe functii pentru VIP-uri,cateva titluri zilnice sau saptamanale gen cel mai apeciat sau cel mai dezapreciat sau "Top Postter"sau "Top Helper".
Pana acum atatea am gasit si acum va spun ca daca aveti nevoie de ajutor contactati-ma la wyhay97@yahoo.com .
PS: poate puneti adresa cand siteul va fi gata pe forum..........
Wyhay
Wyhay
Manager
Manager

Mesaje : 250
Data de inscriere : 22/10/2011

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de wubb_blade Vin Oct 28, 2011 10:49 am

Punem adresa...oricum cum am spus cel mai sigur luni o sa activam pe noul site si forum
wubb_blade
wubb_blade
Admin
Admin

Mesaje : 347
Data de inscriere : 22/10/2011
Varsta : 34
Localizare : Magurele

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de SaRSaiLĂ Vin Oct 28, 2011 8:52 pm

Dacă vor instala forumul MyBB , acel sistem de reputaţii va fii foarte bine pus la punct .
Mai multe "funcţii" pentru V.I.P. ? Detaliază ! Wink) Că sincer sunt foarte puţine lucruri ce-ar putea să facă un V.I.P. ..
SaRSaiLĂ
SaRSaiLĂ
Manager
Manager

Mesaje : 68
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 31
Localizare : Rovinari

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de Wyhay Sam Oct 29, 2011 4:17 am

SaRSaiLĂ a scris:Dacă vor instala forumul MyBB , acel sistem de reputaţii va fii foarte bine pus la punct .
Mai multe "funcţii" pentru V.I.P. ? Detaliază ! Wink) Că sincer sunt foarte puţine lucruri ce-ar putea să facă un V.I.P. ..
Sa isi mute singur topicurile , sa poate sterge propiile mesaje, sa iti puna topicurile stycky Very Happy ,si tot asa , dar vrei poti contribui si tu la aceasta lista:D
Asa ca .......te rog frumos completeaza sau scoate din ea ceea ce nu poate fi realizat Very Happy
o zi buna
Wyhay
Wyhay
Manager
Manager

Mesaje : 250
Data de inscriere : 22/10/2011

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de Cr7ver Sam Oct 29, 2011 1:14 pm

Salutare tuturor!
Vreau sa va anunt sa nu va mai postati carierele aici si sa va pastrati rezultatele pentru noul forum Wink
V-a fi gata cat de curand, asa ca nu ve-ti sta prea mult timp fara sa postati Wink
Va multumesc de intelegere! Bafta;)
Cr7ver
Cr7ver
Admin
Admin

Mesaje : 480
Data de inscriere : 21/10/2011
Varsta : 30
Localizare : Spania

https://fifaunivers.forum.st

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de wubb_blade Dum Oct 30, 2011 5:11 am

Vreau sa va anunt ca site si forumu vor fi disponibile de maine , dar inca nu stim ora exacta cand va fi...poate la 8:00, 12:00 .Din pacate ora nu o putem stim dar sigur ca fi gata Luni
wubb_blade
wubb_blade
Admin
Admin

Mesaje : 347
Data de inscriere : 22/10/2011
Varsta : 34
Localizare : Magurele

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de RapidGoat Dum Oct 30, 2011 5:15 am

Wow! Eu ajung acasa oricum la 5, deci este ok:D
RapidGoat
RapidGoat
Manager
Manager

Mesaje : 158
Data de inscriere : 24/10/2011
Varsta : 30

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de SaRSaiLĂ Dum Oct 30, 2011 11:19 am

Este bine dacă v-aţi mişcat ..
Ce să zic , Wyhai , ce ai spus tu acolo , mai degrabă ar fii permisiuni pentru un Moderator , V.I.P.-ul se acordă mai mult pentru recunoştinţă , reputaţie , nu este neapărată nevoie să mute thread-uri sau să şteargă mesaje ..
SaRSaiLĂ
SaRSaiLĂ
Manager
Manager

Mesaje : 68
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 31
Localizare : Rovinari

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de Skat™ Dum Oct 30, 2011 11:21 am

@Sarsaila: chiar ne miscam, munca la site este in toi Smile Voi tine cont de toate propunerile voastre si voi incerca sa le aplic!
Skat™
Skat™
Admin
Admin

Mesaje : 263
Data de inscriere : 22/10/2011
Localizare : România / Iaşi

https://fifaunivers.forum.st/

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de Wyhay Dum Oct 30, 2011 10:21 pm

Daniel mi-a spus ca s-a dus sacumpere el un host si siteul va fi gata pe seara......
Last Edit:
Vad ca unii sunt incapabili sa inteleaga cateva reguli simple iar din acest motiv nu rezista mai mult de o saptamana fara sa primeasca ban si apoi tot noi suntem cei rai.

Alti doi utilizatori vechi ai acestui forum (wubb_blade si Skat) au dat dovada de o nesimtire fantastica facand reclama prin intermediul mesajelor private si nu vor mai intra niciodata pe FifaRomania.

In concluzie eu m-am lamurit in privinta "salvatorilor" forumului si a celor care vor sa faca parte din echipa FifaRomania dar nu sunt in stare sa respecte nici regulile forumului. Acest topic nu mai are nici un rost.
__________________
Asta a spus Stefan.......confirma tot ce am spus eu.
Wyhay
Wyhay
Manager
Manager

Mesaje : 250
Data de inscriere : 22/10/2011

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de wubb_blade Dum Oct 30, 2011 11:35 pm

Dupa cum am spus azi va fi lansare ,si pentru ca am promis ,ne tinem si de cuvant.Chiar daca am intampinat foarte multe probleme cu "colaboratoru" nostru.

Va spun doar ca renuntat la colaboratoru nostru (chiar daca ne dadea gratis site si forum) , si am decis sa trecem pe cont propriu. Azi se va munci la site si forum ca pana diseara la ora 00:00 sa fie gata.

Si ca sa vedeti ca nu am mintit ca ne apucasem intrati pe fifafan.info , dar va spun ca nu este terminam si nici nu va fi pentru ca nu mai colaboram cu cel care ne oferta hostu.
wubb_blade
wubb_blade
Admin
Admin

Mesaje : 347
Data de inscriere : 22/10/2011
Varsta : 34
Localizare : Magurele

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de Wyhay Lun Oct 31, 2011 12:28 am

wubb_blade a scris:Dupa cum am spus azi va fi lansare ,si pentru ca am promis ,ne tinem si de cuvant.Chiar daca am intampinat foarte multe probleme cu "colaboratoru" nostru.

Va spun doar ca renuntat la colaboratoru nostru (chiar daca ne dadea gratis site si forum) , si am decis sa trecem pe cont propriu. Azi se va munci la site si forum ca pana diseara la ora 00:00 sa fie gata.

Si ca sa vedeti ca nu am mintit ca ne apucasem intrati pe fifafan.info , dar va spun ca nu este terminam si nici nu va fi pentru ca nu mai colaboram cu cel care ne oferta hostu.
Asta e adresa siteului ?
Wyhay
Wyhay
Manager
Manager

Mesaje : 250
Data de inscriere : 22/10/2011

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de wubb_blade Lun Oct 31, 2011 12:31 am

Wyhay a scris:
wubb_blade a scris:Dupa cum am spus azi va fi lansare ,si pentru ca am promis ,ne tinem si de cuvant.Chiar daca am intampinat foarte multe probleme cu "colaboratoru" nostru.

Va spun doar ca renuntat la colaboratoru nostru (chiar daca ne dadea gratis site si forum) , si am decis sa trecem pe cont propriu. Azi se va munci la site si forum ca pana diseara la ora 00:00 sa fie gata.

Si ca sa vedeti ca nu am mintit ca ne apucasem intrati pe fifafan.info , dar va spun ca nu este terminam si nici nu va fi pentru ca nu mai colaboram cu cel care ne oferta hostu.
Asta e adresa siteului ?
era adresa care urma sa fie...dar cum am renuntat la colborare , se va schimba si adresa

va fi tot FifaUnivers sau FifaUniverse
wubb_blade
wubb_blade
Admin
Admin

Mesaje : 347
Data de inscriere : 22/10/2011
Varsta : 34
Localizare : Magurele

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de Wyhay Lun Oct 31, 2011 12:31 am

asaa Very Happy
dar vrei sa te ajut cu ceva ma ofer pana la 12 Very Happy
Wyhay
Wyhay
Manager
Manager

Mesaje : 250
Data de inscriere : 22/10/2011

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de SaRSaiLĂ Lun Oct 31, 2011 10:25 am

Nu este problemă de când va apărea , nu vă grăbeşte nimeni .. Dacă doreaţi vă recomandam eu nişte site-uri de unde să luaţi hostul sau/şi domeniul foarte ieftine şi de calitate .. Spre exemplu : 3€ domeniul .info , iar hostul între 3-5€/lună .. Oricum , după cum am spus , nu vă simţiţi presaţi că nu vă grăbeşte nimeni să "apară" cât mai repede forumul ..
SaRSaiLĂ
SaRSaiLĂ
Manager
Manager

Mesaje : 68
Data de inscriere : 23/10/2011
Varsta : 31
Localizare : Rovinari

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de Cr7ver Lun Oct 31, 2011 10:46 am

Am luat deja host. Acum deja lucram la forum si site!Wink
Cr7ver
Cr7ver
Admin
Admin

Mesaje : 480
Data de inscriere : 21/10/2011
Varsta : 30
Localizare : Spania

https://fifaunivers.forum.st

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de Skat™ Lun Oct 31, 2011 11:10 am

Si acum este fara probleme! Va vom da link-ul site-ului si forumului dupa ce le punem la punct!

Skat™
Skat™
Admin
Admin

Mesaje : 263
Data de inscriere : 22/10/2011
Localizare : România / Iaşi

https://fifaunivers.forum.st/

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de Wyhay Lun Oct 31, 2011 11:28 am

uraa!
Dar (sper sa nu va suparati pe mine ) ne puteti spune in ce stadiu sunteti (50% ,70% etc ) sper ca nu v-am suparat cu intrebarea mea Very Happy
Wyhay
Wyhay
Manager
Manager

Mesaje : 250
Data de inscriere : 22/10/2011

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de Alexinho Lun Oct 31, 2011 11:30 am

Asteptam noul forum+site Very Happy Very Happy
Alexinho
Alexinho
Manager
Manager

Mesaje : 42
Data de inscriere : 23/10/2011

Sus In jos

Anunturi - Pagina 2 Empty Re: Anunturi

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 3 Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum